KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13149134
nr 1314 9134
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Signerad, daterad 1946. Pastell, 27x34 cm
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:49:01
23/3 15:50:46